X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

ستاد آزاد سازی بقیع شریف

یک روز از این دل پر پرواز بسازیم در خاک بقیع چار حرم باز بسازیم بهتر است آزاد سازی بقیع آغازشود

اقتصاد مقاومتی، از توقع تا واقعیت.

اینکه توقع داشته باشیم همه چیز عالی باشد، بسیار خوب است ولی عاقلانه نیست. مثلا بیکاری صفر باشد، فقر  یا ثروت نباشد، کم کاری و پرکاری نباشد. این یعنی دو طرف افراط و تفریط. حتی در اسلام هم اینطور لازم نیست: خود را به مشقت بیاندازیم، تا همه چیز عالی باشد! به خود پیامبر هم خداوند فرموده که: خودت را در مشقت نیانداز که همه را مسلمان و مومن کنی! حتی اگر همه خوب باشند، میتوان گفت احکام اسلام تعطیل می شود!  خمس و زکات و صدقه و انفاق، همه برای پر کردن شکاف فقیر و غنی است، ولی وقتی همه غنی باشند و کسی بیکار نباشد، اینها که از احکام اولیه اسلام هستند، تعطیل می شوند! وقتی همه چیز عالی باشد حتی نیازی به: جهاد و دفاع و امر بمعروف و نهی از منکر هم نیست، و 70درصد احکام اصلا از بین می رود.  از ده موضوع فروع دین فقط نماز و: روزه و حج باقی می ماند! زیرا در اصول دین همه آزاد هستند، و کسی نمی تواند بصورت تقلیدی: توحید و نبوت ومعاد را بپذیرد، فقط در فروع دین است که تقلید لازم است، و اگر آن هم زمینه اجرایی نداشته باشد تعطیل می شود.

از نظر جامعه شناسی هم معنی ندارد: مثلا اگر همه کار داشته باشند، استخدام و دستمزد و پاداش بی معنی می شود! شما چه کار بکنید یا نکنید حقوق خود را می گیرید، و تحت هیچ شرایطی بیکار نمی شوید، بنابر این نیازی به انگیزه و کار و تشویق نیست. در بعد اقتصادی هم همین است اگر عرضه و تقاضا، دو منحنی بدون شیب باشند، هرگز همدیگر را قطع نمی کنند! یعنی هم عرضه بدون کشش است و هم تقاضا، و اصلا نیازی به قیمت گذاری هم نمی باشد. چون همه باید همه کالاها را داشته باشند، چه بتوانند قیمت آن را بپردازند و چه نتوانند .

   از نظر فرهنگی هم غلط است، اینکه ما هر سال فقط به دنبال مسائل اقتصادی و معیشتی باشیم، نتیجه آن فقر فرهنگی است که می بینیم . در حالیکه طبق دستور امام جعفر صادق ع، اول باید کار فرهنگی کرد بعد سراغ کار تجاری و اقتصادی رفت. ( الفقه ثم المتجر). زیرا کسی که اموزش لازم را ندیده یا نمی خواهد بداند، از ثروت خود در راه صحیحی استفاده نمی کند، اصلا نمی داند چیزی را که به دست اورده، لازم است شرعی باشد یا: هرچه درآمد بدست آورد باید برای خود بداند. بر همین اساس است که ناگهان: سر از اختلاس در می آورند ، فراری می شوند یا کلاهبرداری می کنند. در اسلام همه چیز تعریف شده، ولی کسی که بی اطلاع به تجارت پرداخته، هیچکدام را نمی داند و: ناچار به اجتهاد شخصی عمل می کند. بعد هم که کار ها خراب شد، یا گوشه زندان است یا فراری یا در عذاب وجدان . همه محاکمه ها بر اساس قانونی انجام می شود که: او نخواسته یاد بگیرد! و فکر کرده تجارت امری من درآودری است، و هرکاری دلش خواست می تواند انجام دهد. از آن طرف هم تکیه زیاد بر اقتصاد و رفاه، تجمل گرایی را دامن می زند و ساده زیستی را تحقیر می کند. نباید فقر را تحقیر کرد و آن را بد دانست، کار را بجایی رسانده اند که سخنان پیامبر را هم، تفسیر به رای می کنند: پیامبر آشکارا فرمود (الفقر فخری) فقر افتخار من است. اگر به گفته این آقایان فقر معنوی، یا افتقار الی الله بود، خود پیامبر می توانست همان را بگوید: مثلا می فرمود (فقر الی الله فخری)! یا برعکس این امر، روایاتی را که مربوط به پیامبر نمی شود، به ایشان نسبت می دهند! که (کادالفقر این یکون کفرا) یعنی فقر به کفر می انجامد. در حالیکه صریح قران است که ثروت و غنی بودن، به کفر می انجامد.(ان الانسان لیطغی ان راه استغنی ). در روایات فراوانی داریم که: برای اخرت خود به علما  و فرا دستان نگاه کنید، ولی برای دنیا به فرودستان نظر نمایید. زیرا نگاه به افراد بالادست، از نظر مادی انسان را به: نا شکری و کفرگویی می کشاند.

سیاه نمایی یا نادیده گرفتن مردم و: دولت های گذشته هم از همین دست کار ها است. همه میدانند که از روز پیروزی و حتی چندماه قبل از آن، ایران در تحریم بود. شاه که فرار کرد، قبلا همه ثروت های خود را برد تا: این مملکت را با فقر روبرو کند. به آمریکا هم گفت هیچ گونه پولی را به ایران ندهند، آنها حتی وسایل خریداری شده را هم تحویل ندادند. یعنی امام خمینی ره و مردم و دولت ها، با خزانه دزد زده و غارتگران پشت در، مملکت را اداره کردند. و این درست نیست که بگوییم: از امروز باید اقتصاد مقاومتی اجرا شود! در واقع از امروز آن را تئوریزه می کنیم. والا مردم و دولت های قبل، سال هاست که آن را اجرا می کنند. درست مثل امور اداری و علوم انسانی و فنی که: در ایران هفت هزار سال سابقه دارد، ولی غرب فقط از موقعی که: خودش آن را فهمیده حساب می کند!

Direnç ekonomisi, gerçeğe beklenti.Sen her şeyi mükemmel, çok iyi, ama akıllıca değil olmasını bekliyoruz. Örneğin, sıfır işsizlik, yoksulluk ya da zenginlik en azından arıza değildir. Bu, her iki uç anlamına gelir. sıkıntı bakmak için, yani her şey harika: İslam'da, hatta gerekli değildir! Rab Peygamber dedi ki: değil sorun Kendiniz yapın tüm Müslümanların ve size inananların o! iyi olsa hiç değilse, biz İslam hukuku kapatılacak olduğunu söyleyebiliriz! Khums ve Zekat ve sadaka ve hayır, tüm zengin ve fakir arasındaki boşluğu doldurmak için, ama hepsi zengin ve işsiz olmayanlar ne zaman, birincil İslami kurallar olanlar, kapalı! her şey mükemmel olduğunda bile ihtiyaç: Cihad ve savunma ve iyi emredip yanlış yasaklayan değildir ve yüzde 70 cümleler ortadan kalkmaz. din Konusu on dallar dualar ve açlık ve hac kalır! prensipte tüm serbest olup, hiç kimse sadece taklit Çünkü: o kapanış uygulamak etmezse tevhid, peygamberlik ve dirilişi sadece taklit gereklidir din dallarında, kabul ve.sosyoloji mantıklı değil: Onlar iş, istihdam ve ücret varsa ve örneğin, ikramiye anlamsız olacak! o motive ve teşvik edilmesi gerekmez böylece yapmak ya haklarını alamadım ve hiçbir koşulda, ne işe yaramadı yoktur. Ekonomik cephesinde arz ve talep, hem de dik eğrisi olmadan, onlar kesiştiği yoksa aynı şeydir! Yani arz ve talep inelastik ve fiyatlandırma olmak gerek yoktu. tüm mal olması gerektiğinden, ne bunun bedelini ödeyemez ne.
   
Kültürel da yanlış, her yıl sadece biz sonucunu görmek, ekonomik ve geçim sorunları, kültürel yoksulluk arıyor olduğu gibi. yönetmen olarak İmam Ca'fer el-Sadık da, ekonominin sonraki ilk kültürel çalışma işine girdi. (). Eğitim onlar için, kazandıklarından bilmiyorum, kullanmayın, doğru bir şekilde kendi zenginlik, bilmek istiyor ya da birisi olarak görülüyor, dini ya da gelir elde bilmek ne olursa olsun gerek olmak gerekmektedir. Buna göre, aniden onların kaçış zimmet baş veya dolandırıcılık vardır. İslam'da her şey tanımlanır, ancak ticaret anlaşmasının habersiz birisi, bunlardan herhangi bilmiyor: kişisel takdir hareket etmek zorunda. Sonraki çalışma yok ya da hapis veya Ferrari veya suçluluk edilmiştir. Tüm denemeler o öğrenmek istemedi yasal olarak yapılır! Audrey ve ben bir iş olduğunu düşünüyorum ve o mutlu ne yapabilirim. ekonomi ve refahı, lüks ve basitlik daha ağır güvenerek diğer taraftan sizi aşağılamak için katkıda bulunur. peygamber kelime yerine, işi Yoksulluk aşağılanmış edilmemelidir ve kötü, bunların yorumu: Peygamber açıkça yoksulluk gururum () söyledi. Bu baylara göre manevi yoksulluk, ya da Aftqar Tanrı olmak, Peygamber aynı söyleyebilirim: örneğin, dedi (!) Ya da tam tersi, Peygamber ile ilgili rivayetleri kendilerine isnat edilemez olurdu! (A) yoksulluğu güvensizlik yol açabilir. Kur'an zenginliğinden iken, küfür yol açar. (). bilim adamları ve eller bakmak bundan sonra gel, ama dünya fotoğraflar astları görüntülemek için için birçok gelenekleri. Bu insan malzemesi açısından, yukarı bakmak Çünkü: Bilinmeyen Şeker ve küfür getirdi.Öcü veya elin insanları ve hükümetleri görmezden geçmiş. Herkes zafer o gün biliyor ve hatta birkaç ay önce, İran yaptırım edildi. Daha önce ülkeye tüm mallarını kazanmıştı kaçtı Şah, yoksulluk ile karşı karşıya. Amerika İran'a herhangi bir para vermek söylenir, hatta satın ekipman teslim edilmez. İmam Humeyni'nin halkı ve hükümeti, Hazine hırsızlar ve yağmacılar geri vurdu, onlar yönetir. Ve bugün ekonominin itici gücü olması gerektiğini söylemek doğru değildir! Aslında, biz bugün teorize. Aksi takdirde, insanlar ve hükümetler yıllardır biterse. Sadece idari ve teknik ve beşeri bilimler tarihinin yedi bin yıllık İran, ama Batı gibi sadece: o sayar anladım!


تاریخ ارسال: 1395/01/29 ساعت 23:18 | نویسنده: سید احمد حسینی ماهینی | چاپ مطلب 0 نظر

ضرورت اجرای اقتصاد مقاومتی در یمن

گرچه اقتصاد مقاومتی درایران مطرح شده، و درحال پیگیری است ولی معمولا، طرح های ایرانیان در خارج از ایران بهتر جواب می دهد! و دیگران در اجرای آن بر ایرانیان پیشی می گیرند.  یکی از این طرح ها همین اقتصاد مقاومتی است، که در حال حاضر در یمن و لبنان و عراق و حتی در سوریه و روسیه، درحال پیگیری است با اینکه ساز مان ملل و دیگر گروههای بین المللی، فاجعه گرسنگی و بی غذایی یمن را در صدر اخبار خود دارند، ولی مردم یمن با تظاهرات پر شور و: مداوم خود در روز های جمعه نشان داده اند که: ملتی شاداب و زنده هستند. و این امکان ندارد جز با رعایت اقتصاد مقاومتی.  زیرا امریکا با اجرای تحریم ها در روسیه ، سوریه و عراق و ایران و لبنان منتظر تسلیم شدن مردم هستند، تا دست ها را بالاببرند و در مقابل تحریم های آمریکایی، التماس کنند! ولی سال ها است که چنین اتقاقی نیافتاده و مردم همچنان زنده و رزمنده هستند، و از مواضع اصولی خود کنار نمی کشند. این در حالی است که اروپا و آمریکا که صادر کننده تحریم بوده اند، خود دچار گرسنگی و بیکاری و بحران شده، و هرساله وضع آنها بدتر می شود. و این نشان می دهد موضوع آه و ناله مظلوم واقعیت دارد. اگر مردمانی باشند که زورشان به ظالم نرسد، کافی است نفرین کنند و این نفرت ها، چون سیلابی ظالمان را از بین می برد. و به قول امام خمینی ره: همین قول مرگ بر آمریکا برای: دولت آمریکا مرگ می اورد، که آورده است همین روز ها ما شاهد فریاد مظلومیت: مردمی از دل آمریکا هستیم آنهایی که: از زور گویی های پلیس فدرال و: سازمان های اطلاعاتی و پنتاگون به ستوه آمدند، ولی فریاد رسی ندارند. آنها سال های گذشته تحت عنوان نهضت 99درصدی، فریاد مظلومیت سر دادند ولی کسی این فریاد ها را نشنید. امروز هم، همه روز در کنار کاخ سفید جمع می شوند و: حتی راهپیمایی های چند صد کیلومتری انجام می دهند، پیاده روی از شهری به شهر دیگر می کنند، به پایتخت آمریکا می آیند تا شاید صدای مظلومیت انها را کسی بشنود، ولی سازمان های بین المللی مرده اند! و صدایی نمی شنوند. اما مردم معترض اروپا و آمریکا، نا امید نباشند یکی آن بالا هست که صدای آنها را می شنود، و همان یک نفر برای همه کافی است و: آن خدای سبحان است.  آیا هیتلر کجا رفت؟ صدام با آن همه تسلیحات که 200کشور دنیا او را کمک می کردند، عاقبت چه شد؟ بن لادن و ایمن الظواهری کجایند ؟  باید که سران ظالم جهان بدانند: که سرنوشتی بهتر از آنها نخواهند داشت مگر اینکه، برگردند و به مردم خود ستم نکنند، با انها دوست باشند و برای انها خدمت کنند. بله همانطور که امام خمینی ره فرمود: اگر به من خدمتگزار بگویند بهتر است تا رهبر بگویند، ولایت فقیه همین است. یعنی هرچه مسئولیت اجرایی و مقام افراد، بالاتر می رود باید در خدمت گزاری به مردم بکوشند. نه اینکه به آنها فخر بفروشند، یا آنها را شکنجه دهند و اموال آنها را مصادره کنند، و یرای خود قصر و کاخ درست کنند و: خوشگذرانی نمایند.

  خانه دختر عزیز دردانه و یکی یک دانه پیامبر اسلام، کوچک بود و از گل وخشت ساخته شده بود. ولی می بینیم که دنیا او را از: جمشید جم یا سلیمان نبی بیشتر دوست دارد. زیرا می داند که آنها هیچ چیز برای خود نخواستند، و همیشه برای همسایه ها دعا می کردند. اکنون نیز این تئوری قابل اثبات است : مردم غزه بیش از دو میلیون نفر هستند، که سال ها است کاملا تحریم و در محاصره کامل می باشند. هر عقل و منطقی می گوید آنها باید: دستها را بالا می بردند و تسلیم می شدند، تا از گرسنگی نمیرند ولی می بینیم که: نه تنها از گرسنگی نمرده اند، بلکه دارای ارتش شده و به سلاح های موشکی هم مجهز گشته اند. این فقط ایمان به خدا و قبول ولایت فقیه و: رعایت اقتصاد مقاومتی است، که آنها را اینگونه شاداب و رزمنده حفظ کرده است. اگر اسرائیل که قویترین ارتش دنیا را دارد، در تونل های آنان آب می بندد، یا جوانان آن ها را زندانی می کند و: کودکان و زنان آنها را می کشد، ولی قدرت اقتصاد مقاومتی چنان است که: سیصد هزار نفر جمعیت آنان در طی همین مدت، به سه میلیون نفر می رسد! شیعیان لبنان در زمان قبل از: امام موسی صدر هم بد تر ازین حالت را داشتند. گرسنگی و فقر از یکسو و جنگ داخلی از سوی دیگر، آنها را نابود می کرد ولی با کشف ولایت فقیه، و رهبری امام موسی صدر و اجرای اقتصاد مقاومتی، به جایی رسیده اند که قویتر از ارتش اسرائیل شدند. در ایران هم همینطور است، ایران انقلابی از همان روز های اول انقلاب ، در محاصره و تحریم آمریکا و اروپا بود، ولی این اقتصاد مقاومتی بود که: امروز از آن ابر قدرت نوین وبی همتا ساخته است. البته توقع رهبران ایران بیش از این ها است، ولی دلیل نمی شود این سی وچند سال مقاومت را نادیده گرفت

اقتصاد مقاومتی برای جهان

Yemen direnç ekonomisinin gerekliliğiİran Direniş Ekonomisi ve takip ediliyor ancak İran daha verir dışında genellikle, İranlıları projeleri rağmen! Ve diğerleri İran olanlar taşımak için.haber, ama insanlar Yemen protesto tutkulu: onların sürekli Cuma insanlar gür ve canlı olduğunu göstermiştir. Ve ekonomi gücü ile ilgili olarak dışında mümkün değildir. Amerika, Rusya, Suriye, Irak, İran ve Lübnan yaptırım uygulamak için ABD yaptırımlarına karşı silah, onları yalvarıyor almak için insanların teslim bekliyor! Ama yıllardır bu sonbaharda oluyor ve insanlar hala hayatta ve mücadele, ve bir kenara ilkeli pozisyon öldürmez vardır. Bu Avrupa ve Amerika kendilerini açlık, işsizlik ve kriz muzdarip ihraççı yaptırımlar olmuştur ve onların durum her yıl daha da kötüleşiyor olmasına rağmen. Ve bu gerçek ezilenlerin şikayetleri konularını gösterir. sel olarak kuvvet acımasız yeterince lanet ve nefret değil insanlar, ezen yok edin. Ve İmam Humeyni'nin deyişle: Amerika'ya söz Ölüm: Amerika halkı federal polisin zorlama gelen olanlar: istihbarat Amerika'nın ölümü aynı gün, biz ezilenlerin çığlığı tanık olduğumuz getiriyor ve Pentagon yorgun, ama hiçbir tazminat. Onlar Hareket önceki yıllarda yüzde 99 altında, ezilenlerin çığlığı bitmişti, ama kimse çığlıklarını duydum. Bugün Beyaz Saray'da bütün gün birikir ve birkaç yüz kilometre bile yürüyüşü, onların masumiyet sesi duyabilirsiniz Amerika'nın başkenti gelip, bir şehirden diğerine yürüyerek, ama uluslararası öldü! Ve bir ses duymadım. Ancak protestocular Avrupa ve Amerika, üst biri seslerini duyurmak olduğunu hayal kırıklığına değildir ve herkes için aynı bir yeterli ve Allah'tır. Hitler nerede? Saddam sonucun ne olduğunu ona yardım tüm 200 ülkede, silahları var? Bin Ladin ve Eymen el-Zevahiri? acımasız dünya liderleri bundan daha iyi bir kader olacak biliyorum Should, gidip kendi halklarına baskı yok, onlara yardım ve onlara hizmet etmek. İmam Humeyni dediği gibi evet, ben lider anlatmak için daha iyi kul olduğunu söylemek ise, dini lideri aynıdır. yürütmenin sorumluluğu ve bireyler olarak, yüksek görevlileri insanlara gayret gerektiğidir. Gurur bunları satmak ya da işkence ve mülklerini ve saray ve düzeltmek ve kullanılan saray el ziyade: onların eğlenceli. Ana minion kız ve Muhammed'in bir tanenin biri, küçük ve çamur ve kilden inşa edildi. Jamshid Jam veya Hz Süleyman en sevdiği: Ama biz onun dünya görecek. O kendileri için bir şey istemediğini bilir, çünkü her zaman komşuları için dua etti. Gazze'de iki milyondan fazla insan insanları, yıllardır oldukça yaptırımlar ve tamamen çevrili: Zaten bu teoriyi kanıtladı. Onlar açlıktan ölmüyor, silah ve teslim aldı, ama biz açlıktan ölmedi, sadece görmek değil, aynı zamanda ordu ve füze silahlarını donatılmıştır: Her akıl ve mantık gerektiği söyledi. Tanrı sadece inanç var ve yüce lideri kabul ve: onları çok canlı ve militan korumuştur direnç ekonomisi, gözlemleyin. İsrail su onları kapatır ya da onları gençleri ve çocukları kilitlemek ve onları kadınların öldürür tünellerde dünyanın en güçlü ordusu olduğunu, ancak direniş ekonomisinin gücü gibi olması durumunda: sırasında üç yüz bin kişi onların Bu arada, üç milyondan! Lübnanlı Şiiler bu koşulların daha kötü İmam Musa Sadr aldı. İran'da da, devrimci İran Devrimi, kuşatma ve boykot Amerika ve Avrupa, ama hangi bugün modern web benzersiz güçler olan direniş ekonomisinin ilk günlerinden itibaren. Tabii ki, İran'ın liderleri bundan daha bekliyoruz, ama bu CD direncinin bir kaç yıl göz ardı etmez

تاریخ ارسال: 1395/01/28 ساعت 22:26 | نویسنده: سید احمد حسینی ماهینی | چاپ مطلب 0 نظر

حج تمتع باید رایگان باشد.

   حالا که هیات ایرانی در عربستان به سر می برند، باید بتوانند آل سعود را به مجازات خودشان برسانند، تنها راه مجازات آل سعود هم رایگان کردن سفر حج است. البته ممکن است طمع مسئولین سازمان حج و: کیسه ای که برای خودشان دوخته اند، مانع از باور پذیری این اصل شود ولی باید بدانند: این عمل آل سعود که از هر حاجی ایران ده هزار دلار طلب می کند، مشمول منع حج بوده و در حکم محاربه با خدا است. زیرا هرنوع منع حج، چه از لحاظ فیزیکی یا از لحاظ مالی در حکم مفسد فی الارض بوده، و حکم اعدام دارد. ( و من اظلم ممن منع مساجدالله ) در حالیکه آل سعود علاوه بر منع حج، سعی در خراب کردن آن هم دارد. لذا به فتوای اینجانب همه آن ها مهدور الدم بوده، و هرکس انها را اعدام کند دستور الهی را اجرا کرده، و از ظالم ترین اشخاص نسبت به خدا، انتقام گرفته است.

آل سعود تا کنون علاوه بر بقیع، در مکه و مدینه هم بیش از هزاران مرکز تاریخی و آثار اسلامی را، به بهانه خیابان کشی و اتوبان و هتل سازی تخریب کرده است، و دستور تخریب بقیه آثار را در سراسر جهان صادر نموده که: در عراق و سوریه از طریق داعش عمل می کند، و در یمن و بحرین از راه بمباران و انجام می دهد. در دیگر کشورها هم به بهانه خرید عتیقه جات، این آثار را خریداری و معدوم می کند، و اگر کشوری جرات مقابله نماید، تقلبی این آثار را به عنوان اصل تحویل می دهد.

 همین کار آل سعود، آنها را مهدور الدم می کند و باید که: امتی پیدا شوند و این گروه را به درک واصل کنند، و مانع تخریب بیش از این و: انهدام آثار اسلامی شوند. یکی دیگر از جنایت های آل سعود، کشتار شیعیان از کودک و زن در سراسر جهان است. که برخی از آنها را از طریق جنگنده های هوایی در یمن می کشد، و برخی دیگر به دست جنگجویان داعشی، و تعدادی هم به دست پاکستانی های مزدور انها کشته می شوند. کشتار مسلمانان در لبنان و فلسطین هم، گرچه مستقیما نیست ولی با دستور آنان، و ارسال کمک های مالی و تسلیحاتی برای قاتلان شیعه می باشد. در لیبی و مصر و تونس و جاهای دیگر هم، این کشتار ادامه دارد، حتی به کشتار مسلمانان توسط: بودایی ها و مسیحی های متعصب هم کمک مالی می دهد.

  نقطه ضعف اصلی آل سعود هم همان نقطه قوت اوست، یعنی از زمانی که بوجود آمد، فقط به دلارهای نفتی تکیه کرد و: میتوان گفت کلیه پروتکل های آژانس یهود را بطور کامل اجرایی کرد. ولی بعد از انقلاب اسلامی، هزینه های زیادی برای مبارزه با انقلاب پرداخت، که تاکنون بیش از هزار میلیارد دلار شده است. این کار بنیه مالی او را ضعیف کرد، زیرا هزینه جنگ تحمیلی صدام علیه ایران را، و حتی هزینه لشکر کشی آمریکا به عراق و افغانستان را، برای مقابله با انقلاب اسلامی پرداخت نمود.

    در حال حاضر هم هزینه های مربوط به: گروه طالبان و داعش را برعهده دارد. تا موقعی که دلار های نفتی وجود داشت، هزینه ها جایگزین می شد ولی، با کاهش قیمت نفت، آل سعود در سراشیبی سقوطی  که پیش بینی نمی کرد، افتاد. بخصوص اینکه برجام هم تحریم های نفتی ایران را برداشت، و ایران بازار بالقوه تهدید 4 میلیون بشکه ای فروش نفت را، بر علیه آل سعود در بمیان آورد. گرچه ایران نفت خود را به: هند و چین و وسوریه و ترکیه و پاکستان رایگان می فروخت، ولی همین امر باعث اشباع بازار می شد، و به ضرر آل سعود بود. اکنون ، کاهش قیمت نفت به جایی رسیده که کفاف هزینه های تولید و: صادرات ان را هم نمی دهد و: آل سعود دراین سراشیبی گیر کرده، یعنی خودش گور خودش را کنده است.

    البته آل سعود فکر تازه ای به سرش زده تا: با سخت گیری بر ایرانیان علاقمند به زیارت خانه خدا،  بتواند از ایران هزینه های خود را جبران کند. لذا باید بیدار بود و نه تنها حج را انجام داد، بلکه باید با پرداخت کمترین هزینه بر آل سعود همراه باشد، تا آل سعود نتواند پول حجاج ایرانی را گرفته و خرج داعش نماید. مسئولین سازمان حج بدانند با وضعیت: گدایی که برای آل سعود پیش آمده، مجبورند حجاج ایرانی را بپذیرند. ولی پرداخت باج حتی یک دلار به آنها حرام است، و ضمانت شرعی دارد و پرداخت کننده در همه: خونریزی های داعش شریک خواهد بود.  

جب أن یکون الحج مجانا

Hac arındırılmış olmalıdır.
   
Şimdi İran heyeti Suudi Arabistan'da kalması olduğunu, Suud kendi cezalandırmak gerekir, hac Suudiler ücretsiz cezalandırmak için tek yoldur. kendileri için dikilir çanta, bu ilkenin inancı önlemek, ama bilmeniz gereken: Hac ve Hac Organizasyonu Ancak, açgözlülük yetkililer olabilir İran Hac ve yasak tabi binlerce dolar, onlarca arayışında olduğunu her Haji Al Saud eylem cümle Tanrı'ya karşı düşmanlık olduğunu. ister fiziksel ya da maddi yeryüzünde Corruptor olarak Hac herhangi yasağı, ölüm cezasını taşır çünkü. () Olmayan Hac el-Suud ilave ederken, o, çok berbat deneyin. Bu nedenle hepsi sürgünler ve bunları yürütmek herkes, Allah'ın komutunu çalıştırın ve Allah'a karşı en acımasız kişinin, intikamı alınır ben kararname.Buna ek olarak Baqi Al Suud İslam tarihinin Mekke ve Medine binlerce sahiptir ve sokaklar, karayolları ve kablolama otellerde adına merkezi, hasarlı ve tüm dünyada ihraç edilmektedir dinlenme yıkım emretti yer: İslam eylemler yoluyla Irak ve Suriye Devlet ve Yemen ve Bahreyn'de bombalama ve yapmak. antika satın alma bahanesiyle Diğer ülkelerde, bu eserlerin alınıp imha ve bir başa cesaret eğer, esas olarak sahte eserler teslim edilir.
 
Aynı Al Suud onları sürgün ve o milletin cehenneme bu grupların bulunması gereken, bu ve daha yıkımı önlemek: İslam anıtlar imha. dünyada çocukların ve kadınların Şiileri öldürüyor Al-Suud suçları, başka. Yemen hava savaşçıları aracılığıyla Bazıları öldürür, ve diğerleri militanların elinde ve bazı Pakistanlı paralı askerler tarafından öldürüldü. Lübnan ve Filistin'de Müslümanların öldürülmesi, doğrudan değil de, ancak onların emir ile ve mali yardım ve silah Şii katiller için vardır. başka yerde Libya, Mısır, Tunus ve içinde, öldürme radikal Budistler ve Hıristiyanlar tarafından Müslümanlara hatta öldürülmesi de mali yardım veriyor, devam ediyor.
  
Tüm protokoller Yahudi Ajansı tamamen operasyonel olduğunu söyledi edilebilir: ana dezavantajı oluşturulduğu zaman, sadece petrodolarla itimat ve, güçlü noktası Suud Evi olmasıdır. Ama İslam Devrimi'nden sonra, devrimi savaşmak için büyük bir maliyet, bu bin milyar dolar çok daha fazla olduğunu. maliyetler İran'a karşı Saddam'ın savaş dayatılan ve İslam Devrimi ile başa çıkmak için ödenen Irak ve Afganistan kampanya giderleri, hatta Amerika, çünkü bu finansal gücü, onu zayıflattı.
    
Şimdi ilgili zaman maliyetleri: Taliban ve İslam Devlet sorumludur. petrol dolar oldu sürece, maliyetleri düşen petrol fiyatları, ancak değiştirilebilir, onların sonbaharda Suudiler gerçekleşmesi için beklemiyordum. Özellikle İran petrolüne yaptırım beri Brjam aldı ve Suudi Krallığı'na karşı tehditlere petrol satışlarının 4 milyon varil potansiyel bir pazar getirir. Hindistan ve Çin, Suriye ve onun petrol İran rağmen Türkiye ve Pakistan satmak için ücretsiz, ancak bu pazarın doygunluğu neden ve Suud Evi zararına olmuştur. Şimdi, petrol fiyatlarının üretim ve ihracat yeterli maliyeti de bunu vermeyin noktaya ulaştı: Al-Saud, kendi mezarını kazdık yokuş aşağı, sıkışmış.
    
Suud Evi onun kafasının içine fikri yeni: Allah'ın evini ziyaret etmek isteyen İranlılar üzerinde darbe, İran, maliyet telafi olabilir. Bu uyanık olmak ve sadece hac yaptım, ama, Suudiler para İsis ve İran hacılar geçirebilirsiniz Suudilerin en düşük maliyetle ödenmesi eşlik etmelidir olmalıdır. Hac yetkililer Suudiler İran hacıları kabul etmek zorunda, öne çıkmaya yalvarıyor durumunu biliyorum. Ama onlara bile bir dolar fidye ödemeleri yasaktır ve yasal garantiler ve ödemeler tüm: ISIL ortakları kan dökülür.


تاریخ ارسال: 1395/01/27 ساعت 23:28 | نویسنده: سید احمد حسینی ماهینی | چاپ مطلب 0 نظر

ایران هراسی اقتصادی !

بعد از برجام، که برای رفع ایران هراسی بود، دشمنان ما شکل آن را عوض کردند و اکنون، ایران هراسی در شکل اقتصادی آن در حال پیگیری است. به این معنی با اینکه تمام تحریم ها برداشته شده، و کشورهای اروپایی در حال آمد و شد هستند، ولی هیچ کار مقیدی انجام نمی گیرد و: بانکها از اجرای ساده ترین آنها یعنی انجام سویفت خود داری می کنند. گفته می شود این موضوع نتیجه ترس از عقوبتی است: که امریکا برای تحریم شکنان اعمال می کند. به همین دلیل ما آن را ایران هراسی اقتصادی می نامیم.

     قبلا دشمنان برجام را بانکها معرفی کردیم، ولی کسی قبول نکرد. باز هم می گوییم این ساده اندیشی است که: اسرائیل یا آمریکا و حتی آل سعود را دشمن اصلی برجام بدانیم، زیرا آنها در قد و اندازه ای نیستند که بخواهند: برای ما مشکلی ایجاد کنند. همه میدانند که یک سلسله مراتب منحوسی شکل گرفته است: و آن اینکه اسرائیل نیازمند کمک مالی و حمایتی آمریکا است، آمریکا که هزارمیلیارد دلار بدهی دارد، او هم چشمش به دلار های نفتی عربستان است. عربستان هم با کاهش قیمت نفت، چشمش به بانکهای ایرانی است! تا از هر حاجی ایرانی هزار دلار به عنوان: هزینه سفر به حج تمتع بگیرد، و به دامن آنها بریزد تا بتوانند به: داعش و طالبان کمک کنند که: شیعیان را در جهان نابود کند.

 لذا نباید به مردم آدرس اشتباه داد که مثلا: کنگره امریکا باعث می شود تا سویفت کار نکند، یا مطالبات ایران را پس ندهند. آمریکا اگر پول داشته باشد، مگر دیوانه است که بدهی خود را ندهد؟ اما با هزار میلیارد دلار بدهی، چگونه میتواند اجازه استفاده از دلار ها را به ایران بدهد؟ اگر اجازه هم بدهد، دلاری در کار نیست که جایگزین شود. بلکه این خود بانک های ایرانی هستند که: با رباخواری تحت نام بانکداری اسلامی، حتی داد مراجع را در آورده اند. تا جاییکه یکی از مراجع جرات نمود و فرمود: حقوق کارکنان بانک هم حرام است. البته بعدا فشار بانکها باعث شد: حرف خود را تعدیل نماید، ولی واقعیت با این اهرم های فشار از بین نمی رود. همه میدانند که اگر سویفت راه بیافتد، تمام بانکهایی ایرانی باید به زباله دان تاریخ بروند! زیرا در ایران وام ها با 30درصد و بالاتر توسط بانکها به نزول داده می شوند، در حالیکه همه بانکهای خارجی وام بدون بهره می دهند. بانکهای ایرانی آنها را کافر می دانند ولی حقیقت مسئله این است که: مرکز بانکداری اسلامی نه درایران، بلکه در آلمان است و با کمی اغماض، میتوان گفت مالزی کمی به بانکداری اسلامی نزدیک تر است.

   اما بانکهای ایران حتی پول های مردم خود ایران را هم، به زور از جیب هایشان بیرون می کشند. خر کردن مردم، برای پس انداز نمودن و فرو کردن 30درصد نزول، به وام گیرندگان اساس تعامل بانکها را در: خرید و فروش و معنی کردن این لغت تشکیل می دهد! البته آنها آن را به زبان انگلیسی و علمی و: در فضای کسب و کار و بازرگانی: در رقابت آزاد نامگذاری می کنند! پولینگ و پوشینگ، همان خر کردن و فرو کردن است! یعنی با تبلیغات مردم را به بانکها می کشانند، و در بانکها جیب آنها را خالی می کنند و: تازه مشتری تشکر هم می کند! زیرا در ایران هیچ فرد یا موسسه ای نیست که: آینده خود و درآمد هایش را در قالب: خرید و فروش اقساطی  به بانکها نفروخته باشد، به همین دلیل هیچ کس قادر به اعتراض نمی باشد.

      بنابر این برای رفع دغدغه مراجع عظام، در مورد عملکرد بانکها باید فکری کرد، به نظر می رسد اگر بانکها همگی تعطیل شوند، و مردم خودشان کارهایشان را انجام دهند، تنها راه پاک شدن خیانت آنها به ملت ایران، و جوامع بین المللی است. کاری که امام خمینی ره با دانشگاهها انجام داد: و با تعطیلی انها در دوران انقلاب فرهنگی، ثابت نمود که باید روزی فرهنگ از نقطه صفر آغاز شود، تا مفید باشد والا رسوبات مانده از فرهنگ دیگران، بالاخره به تهاجم فرهنگی تبدیل شده، و جامعه را از بین می برد. البته در مورد بانکها این کار سخت تر بود، یعنی مردم در دوران انقلاب، بانکها را آتش می زدند، ولی خر کردن مردم و فرو کردن به آنها، تمام این خاطرات را هم پاک کرد. تصور کنید اگر بانکها تعطیل شود حداقل یک میلیون نفر می توانند در: ساختمان های ان ساکن شوند و: مشکل مسکن شان حل شود و همه مردم هم، از قسط دادن راحت می شوند. و در واقع اژدهایی که دهان باز کرده و: در امد آنها را می بلعید از بین می رود.

إیران هی القلب النابض للعالم

İran ekonomisini korkuyor!Brjam sonra bu İran şeklini değiştirmek için ve şimdi, ülke ekonomisinde İran-fobi kadar desteklenmektedir düşmanlarımızı savuşturmak için korkuyordu. Tüm yaptırımların kaldırılması anlamına gelir ve Avrupa ülkeleri ve dışarı geliyor, ancak herhangi bir gümrük emek ve bankalar Swift gerçekleştirecek araçlarının en basit uygulama imtina yapmayız. Amerika yaptırım kesicileri getirdiğini: çünkü ceza korkusu olduğu söylenir. Ekonomik Iranphobia dememin sebebi bu. Daha önce, banka Brjam düşmanları tanıtıldı, ama biz kimseye kabul etmedi. Yine, biz bu düşünce basit ki: Onlar boy ve bize sorun yapmak için istedikleri boyutta değil, çünkü İsrail ya da Amerika veya Saud Brjam Meclisi'nin hatta ana düşmanı, biliyorum. Herkes kötü bir hiyerarşi olduğunu bilir: İsrail bağış ve trilyon dolar borç, o da dolar Suudi petrol gördüğü Amerika, Amerika'nın desteklemesi gerektiğini. petrol fiyatını düşürür Suudi Arabistan, o İranlı bankalar gördüm! Şiiler dünyayı yok etmek olduğunu ISIS ve Taliban: Hac yakalamak için seyahat maliyeti olarak herhangi İran Hacı bin dolar, ve onların etekleri muktedir kusmak. Bu nedenle, insanlar, örneğin, yanlış adres vermemelidir: Amerika Kongresi Swift iş yapar, ya da İran bunları talep sonra. Eğer para varsa Amerika, deli borç değil ki? Fakat trilyon dolarlık borç ile, nasıl dolar İran'a vermek izin verebilir? izin varsa, o dolar yerine bunu yapmaz. Ama onların İranlı bankalar şunlardır: İslami bankacılık kapsamında tefecilik, hatta yetkililer var. Bildiğim kadarıyla yetkililer cesaret ve bankanın çalışanları yasaktır dedi. Basınç sonra led bankalar: onun sözlerini ayarlamak, ama gerçek bu kaldıraç ile gitmez. Herkes Swift gerçekleşmesi durumunda, tüm İran bankaları tarihin çöplüğüne gitmek gerektiğini bilir! tüm yabancı bankalar faizsiz kredi ise nedeniyle yüzde 30 ve üzeri oranında düştü bankalar tarafından kredi vardır. İranlı bankalar onlara kâfirlerin düşünün ama gerçeği İslami bankacılık merkezi değil İran, aynı zamanda birkaç istisna dışında, Almanya'da ve biz Malezya İslami bankacılık biraz daha yakın olduğunu söyleyebiliriz olmasıdır. Ama İranlı bankalar bile para İran'ın kendi halkı tarafından, zorla kendi ceplerinden çekin. bankalar, yüzde 30 tasarruf için ve lavabo aşağı, borçlulara Donkey kişi bu sözcük up alış ve satış ve anlam meşgul! Tabii ki, onlar serbest rekabet adına İngilizce ve bilim ve iş ve ticari alanda bunu! Pvvlyng ve Pvvshyng, eşek yukarı ve aşağı yukarı! Bu reklam insanlar bankalara bastırıyor anlamına gelir, ve bankalar ve bunların cepleri boş: yeni müşteri hem de teşekkürler! Değil çünkü herhangi bir kişi veya kurumun: kimse protesto edebilir neden onların geleceği ve taksit alış ve satış şeklinde gelir bankalara satılan.o yok. Tabii ki, zor bankalar oldu, devrim insanlar, bankalar ateşe, ancak bir eşek ve onlara aşağı insanlar, tüm bu anılar silinir. En az bir milyon banka tatil binaları yaşadığı edilebilir düşünün: ve tüm insanların konut sorununu çözmek, taksit uygundur. Ve ejderhanın ağzını açtı ve onları kaybolur yutmaya geldi.

تاریخ ارسال: 1395/01/26 ساعت 22:18 | نویسنده: سید احمد حسینی ماهینی | چاپ مطلب 0 نظر

ایران قلب تپنده جهان

هراس دشمنان ما فقط از همین است که: تمدن نوین جهانی براساس محوریت ایرانی دوباره ایجاد شود . آن ها سالیان سال است که بر ایران و ایرانی سرکوفت زدند، و او را تحقیر کردند تا نتواند قد علم کند. ولی امروزه همه آرزو های آنان به باد رفته و: ایران تازه نفس، در راه ایجاد تمدن بزرگ اسلامی ایرانی گام بر می دارد. و اکنون به جایی رسیده است که قلب تپنده جهان را، دوباره به خود اختصاص داده است.

اگر بپرسند قلب چه خاصیت هایی دارد؟ اول از همه می گوییم مرکز بدن است، زیرا چپ و راست و بالا پایین بدن، از قلب آغاز می شود یعنی دست چپ یا پای چپ ما، آن پایی است که سمت چپ قلب قراردارد. همانطور که بالا تنه یا پایین تنه ما هم، نسبت به قلب سنجیده می شود. ایران هم به همین شکل است: اگر یک نقشه کامل از 5 قاره جهان داشته باشیم، ایران چون قلب در میان  و مرکز آن است، شرق و غرب و جنوب و شمال جهان، نسبت به ایران سنجیده می شود: مرکز دنیا خاورمیانه است و: مرکز خاورمیانه هم ایران است.

 خاصیت دیگر آن این است که تاریخ ایران، با جغرافیای جهان یکی است! یعنی از هر: گونه و نژاد در ایران وجود دارند. علت آن هم این است که منطقه ژئو پلیتیک ایران، مورد علاقه همه اقوام جهان بوده و: برخی از آنان از راه دوستی و: برخی دیگر از راه جنگ و حمله و تهاجم به ایران آمده اند. اما اکنون همه ایرانی هستند، و با تمام اختلافات قومی و مذهبی و نژادی، درکنار هم زندگی مسالمت آمیز تاریخی دارند.

   البته عکس قضیه هم صادق است، یعنی کلیه اقوام جهان از ایران پراکنده شده اند. و ریشه همه آنها ایران و ایرانی است. زیرا براساس گفته قران کریم، زمین چند بار زیر و رو شده است، و چندین بار هم دچار زلزله و طوفان و: صاعقه سراسری که آخرین آنها که، به ما نزدیکتر است طوفان نوح می باشد. در این طوفان همه شهر ها و ساکنان آن در تمام جهان، زیر آب رفتند و آب بقدری زیاد بود که: قسمتی از خشکی را از هم جدا کرد، که قاره های امروزی به دست آمد. لذا هیچ انسانی غیر از آنهایی که درکشتی نوح ع نشسته بودند، زنده نماندند و زندگی بر روی کره زمین، از نو شروع شد. از محل فرود آمدن کشتی نوح جمعیت رشد کردند، و به اطراف جهان پراکنده شدند. برخی از انها برای زندگی بهتر، به جاهای دور دست رفتند و برخی هم، بر اثر جنگ و برخورد خشن، بعنوان تبعیدی و فراری  سرزمین پدری خود را رها کردند.    بنابر این اگر کروات ها ادعا کنند از: اولاد کورش هستند دروغ نگفته اند و اگر قبیله قرشی هم، بگوید ما کورشی هستیم راست گفه اند. یهودی ها و تاتار ها و گرجی ها ، هند و اروپایی ها که جای خود دارند.  اما دشمنان ما همه چیز را نابود کردند، تا این سخنان به گوش کسی نرسد. یکی از این دشمنان آل سعود است که: با ایجاد اسرائیل در 1947و داعش و طالبان در زمان معاصر، همه عتیقه ها و آثار باستانی را تخریب کردند! همین امروز عربستان تمام آثار تاریخی یمن، که از زمان ساسانیان و دیگران باقی مانده بمب باران کرد، کودکان یمنی را که نام های ایرانی و شیعه دارند، همه را می کشد. اصولا کودک کشی آل سعود و صهیونیزم، فقط ریشه در همین اعتقاد دارد که: ممکن است یک موسی دیگر به دنیا بیاید، و دودمان آنها را به باد دهد.

هم اکنون با اینکه کشورهای اسلامی، از ابتدا ساز مان های بین المللی را برای: رهایی فلسطین به وجود آوردند، آل سعود سعی دارد در کنفرانس ترکیه، فلسطین و حزب الله را به دلیل هماهنگی با ایران محکوم کند! سازمان های بین المللی ظاهر گنده ای دارند، ولی همگی جیره خوار آل سعود هستند، و برای همین کارهای او را همیشه تایید میکنند، و گاه از خود آل سعود هم جلوتر می زنند. زیرا دلار های نفتی آل سعود بوده که: منافقین را در ایران درست کرد، و درهمه زمان ها و مکان ها به آنها کمک های مالی می نمود. حتی در ساده ترین کار ها، برای گرفتن تایید از مصر و ترکیه و امثال آنها، بالاترین کمک مالی را وعده می داده است. اما امروز دشمنان ما فقیر تر از آن شده اند که: بتوانند حاتم بخشی کنند و همه آرا و نظرات مردم را، با دلار های کثیف نفتی بخرند. امروز سالخوردگان آل سعود، همگی به درک واصل می شوند، و نسل جدیدی برای پیگیری اهداف خود ندارند. دنیا شاهد خواهد بود که به دور از چشم آل سعود، و دلار های کثیف نفتی اش، ایران با اروپا و آسیا و امریکای لاتین، هر روز بیشتر توسعه روابط می دهند.

ایران قلب تپنده جهاناست

İran, dünyanın kalbidirDüşmanlarımız korku sadece budur: İran merkeziyet yeniden oluşturulan dayalı yeni bir küresel uygarlık. İran ve İranlılar ve onlar ayağa onu aşağılamak için yıllardır onları suçluyor. Ama şimdi hepsi gitti ve onların dilek: Genç İran, İran adım büyük İslam medeniyeti yaratmaktır. Ve şimdi tekrar tahsis edilecek, dünyanın kalbine geldi.sormak kalp varsa faydaları nelerdir? yukarı ve aşağı vücut sol ve sağ ve kalp sol elle ya da sol ayak bize başlar çünkü her şeyden önce, biz, vücut merkezi demek, o sol ayak kalbidir. Üst ya da bizi düşürmek gibi kalbe göreceli ölçülür. İran aynıdır: dünyanın 5 kıtada tam bir harita varsa, İran merkezinin kalbidir, Doğu ve Batı ve dünyanın Kuzey ve Güney, İran, dünyanın ve Ortadoğu'nun merkezine göre ölçülür: İran Ortadoğu merkezidir.
 
Diğer bir özelliği İran, dünyanın en coğrafya biri olmasıdır! Bu İran'da her tür ve cins anlamına gelir. sebebi İran, arkadaş ve savaş ve işgali bazı aracılığıyla bütün ulusların favori ve bazıları Jeopolitik İran'a gelmiş olmasıdır. Ama şimdi İran ve tüm etnik ve dini farklılıklar ve etnik, huzurlu bir yaşam birlikte geçmişi ile.
   
Tabii ki, tam tersi bütün uluslar İran'dan dağılmış olduğu, doğrudur. İran ve İran tüm kökü. Kur'an-ı Kerim göre, çünkü arazi ters birkaç kez döndü ve olmuştur birkaç kez ve acı depremler ve kasırgalar: Küresel yıldırım, Nuh'un Sel bize daha yakın olduğunu son varlık. tüm şehir ve sakinleri tüm dünyada bu fırtınada, su altında gitti ve su arazinin bir kısmının bugün kıta elde edildiği, ayrılacak kadar yüksek oldu. Bu nedenle, Nuh'un dışında hiçbir insan başka onlar, kültür oturdu hayatta ve gezegende yaşayan, yeni bir başlangıç ​​oldu. Nüfus artışı Nuh'un Gemisi iniş yerdi, ve dünya çapında dağıldı. Bazıları bir sürgün olarak, savaş ve şiddet sonucu, uzaktan kayıp yerler ve bazı, daha iyi yaşamak için ve bir kaçak ata terk etti. Yani Hırvatlar çocuklar yalan değil ve Cyrus klan Kureyşi de doğru söylemek eğer biz Kureyşi dedi olduğumuzu iddia eğer. onların yeri vardır Yahudiler ve Tatarlar ve Gürcüler, Hint-Avrupalılar. Ama düşmanlar her şeyi yok, bu yüzden bu sözler duydum değildir. Suud Evi bu düşmanlarından biridir: son zamanlarda ve ISIS ve Taliban 1947 yılında İsrail oluşturulması, tüm eski eserler ve arkeolojik alanlar tahrip! Bugün Suudi Arabistan, tüm anıtlar Sasani ve diğerleri, isimleri vardır İran ve Şii Yemenli çocuklarda, hepsini alır kalıntıları bombalandı Yemen. Temelde, Al Suud bebek öldürme ve Siyonizm sadece daha Musa doğdu olabilir inanç ve rüzgar içine onların döl yatmaktadır.Şimdi İslam ülkeleri ile, ilk uluslararası organizasyonu: Filistin Kurtuluş yarattı, Suudiler konferansta Türkiye, Filistin denenmiş ve Hizbullah nedeniyle İran ile koordinasyon kınadı! Uluslararası kuruluşlar büyük bir görünüme sahip, ancak Suud bordro, ve o her zaman önde onların Suud bazen işini onaylar ve. İran'da MKO yapılan ve tüm zamanları ve aynı zamanda onlara maddi yardım yerleştirir: Suudi petrol dolar çünkü. Hatta görevlerin basit Mısır ve Türkiye'de onlar gibi diğerlerinden onay almak için, en yüksek fon sözü verdi. Ama bugün ondan daha düşmanlarımızın kötü olurdu: Onlar parçası Hatem ve kirli dolar olan insanların bütün görüşleri petrol satın almak. Bugün, Suudi Sarayı, yaşlı, cehenneme hepsi ve yeni nesil onların hedeflerini takip etmek. Deplasman dünyanın gözünden Suud Evi göreceğiz ve dolar kirli yağ, İran, Avrupa ve Asya ve Latin Amerika giderek ilişkilerini geliştirmektedir.

تاریخ ارسال: 1395/01/25 ساعت 22:27 | نویسنده: سید احمد حسینی ماهینی | چاپ مطلب 0 نظر
( تعداد کل: 22 )
   1      2     3     4     5   >>
صفحات